KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 9349191
nr 934 9191
Collage
Magnus Ehnborg, "Lovers", signerad a tergo, 136x198
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 januari 2015
kl 18:13:48
12/1 14:38:09
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion